Czy zakupy oparte na wartości powinny uwzględniać ryzyko społeczne ad

W rezultacie dostawcy bezpieczniejsi byli bardziej narażeni na kary finansowe w większości programów zakupów opartych na wartościach, w których kary są obecnie oceniane, chociaż niektóre różnice były niewielkie z powodu metod stosowanych do obliczania takich kar. Jedynym wyjątkiem było to, że ACO z dużą liczbą beneficjentów zarejestrowanych w dualizmie częściej dzielą się oszczędnościami w ramach MSSP, pomimo nieznacznie gorszej jakości, ponieważ ich wydajność kosztowa była lepsza. Jednak w każdym otoczeniu niektórzy dostawcy obsługują wysoki odsetek beneficjentów z czynnikami ryzyka społecznego, które osiągnęły wysoki poziom wydajności – co wskazuje, że wysoka wydajność jest możliwa dzięki odpowiednim strategiom i wsparciu.
Te odkrycia podkreślają kilka wyzwań. W jaki sposób możemy zagwarantować, że możemy monitorować jakość opieki dla różnych grup społecznych. W jaki sposób oceniamy wydajność w sposób rzetelny w stosunku do usługodawców, którzy obsługują beneficjentów przy różnych mieszankach czynników ryzyka społecznego. W jaki sposób możemy zagwarantować, że płatność odzwierciedla zasoby wymagane do zapewnienia opieki o wysokiej jakości, a jednocześnie zapewnia zachęty do zmniejszania istniejących dysproporcji w opiece.
Strategie monitorowania jakości opieki nad beneficjentami społecznie zagrożonymi i zapewniania zachęt do zmniejszania różnic w opiece. Proponujemy trzy ogólne strategie (patrz tabela). Pierwsza strategia jest fundamentalna: powinniśmy mierzyć i raportować jakość opieki dla beneficjentów z czynnikami ryzyka społecznego. Aby tak się stało, konieczne będzie udoskonalenie gromadzenia danych i opracowanie technik statystycznych w celu umożliwienia pomiaru i raportowania wyników dotyczących kluczowych wskaźników jakości i środków wykorzystywanych w takich podgrupach.
Innym ważnym elementem tej strategii jest pomiar samego kapitału. Środki lub dziedziny związane ze sprawiedliwością w zakresie zdrowia powinny być opracowywane i wprowadzane do istniejących programów płatności w celu pomiaru dysproporcji i zapewnienia zachęt do ich zmniejszania. Ostatnim elementem tej strategii jest monitorowanie wpływu finansowego programów płatności Medicare na dostawców, którzy nieproporcjonalnie obsługują beneficjentów z czynnikami ryzyka społecznego. Na przykład, w związku z wdrożeniem Systemu Płatności Motywacyjnych opartego na zasługach, ważne będzie zapewnienie, że dostawcy opieki nad dużą liczbą beneficjentów zagrożonych społecznie nie są narażeni na ryzyko.
Druga strategia polega na ustanawianiu i utrzymywaniu wysokich, sprawiedliwych standardów jakości opieki nad wszystkimi beneficjentami. Nie oznacza to, że wszystkie środki powinny być dostosowane do ryzyka społecznego, ani że żadne środki nie powinny być tak dostosowane. Przeciwnie, środki powinny być indywidualnie badane w celu ustalenia, czy dostosowanie czynników ryzyka społecznego jest odpowiednie, aby uczynić je jak najbardziej sprawiedliwymi. To określenie będzie zależeć od miary i jej empirycznego związku z czynnikami ryzyka społecznego. Na przykład w przypadku pomiarów procesowych ważną kwestią jest to, czy mierzony proces jest całkowicie pod kontrolą dostawcy. Niektórzy obserwatorzy twierdzą, że na przykład przestrzeganie corocznej mammografii lub okresowej kolonoskopii zależy nie tylko od zaleceń usługodawcy, ale także preferencji pacjenta i innych powiązanych czynników. Natomiast podawanie aspiryny pacjentom z ostrym zawałem mięśnia sercowego jest bardziej bezpośrednio pod kontrolą dostawców szpitalnych.
W przypadku miar wynikowych ustalenie, czy dany środek należy zmienić, może zależeć od ścieżki, w której społeczny czynnik ryzyka jest związany z gorszymi wynikami
[podobne: blachodachówki gontopodobne, medycyna estetyczna ursynów, kursy dla fizjoterapeutów ]
[więcej w: pediatra na telefon katowice, laryngolog bez skierowania, antybiotyki spis alfabetyczny ]
[przypisy: boston terrier olx, Opalescence, bezdechy nocne leczenie ]
[przypisy: nutraceutyki, difenhydramina, Leukocyturia ]
[więcej w: reaktory chemiczne, drzwi mroźnicze, bortezomib ]
[więcej w: monoderma, deska tarasowa modrzew syberyjski, kursy fizjoterapia ]
[patrz też: gabloty muzealne, wypożyczalnia samochodów gdańsk lotnisko, pręty mosiężne ]
[przypisy: utylizacja eternitu, bromazepam, srebro lokacyjne ]
[więcej w: ambroksol, anatomia palpacyjna, dentysta Lublin ]
[więcej w: chirurgiczne usuwanie ósemek, niacynamid, Follixin ]
[przypisy: bimatoprost, obróbka miedzi, dienogest ]
[więcej w: Leukocyturia, anastrozol, belimumab ]
[przypisy: bromazepam, dentysta olsztyn, dienogest ]
[więcej w: Fitolizyna, kursy fizjoterapia, certolizumab ]
[więcej w: wbijanie pali, kursy fizjoterapia, utylizacja eternitu ]
[więcej w: cilostazol, donepezil, Upadłość transgraniczna ]
[więcej w: difenhydramina, propolis, bramki rozsuwane ]
[hasła pokrewne: anakinra, busulfan, alprazolam ]
[więcej w: dekstrometorfan, bisoprolol, flexagen ]
[więcej w: dentysta Lublin, Enterol, boston terrier olx ]
[hasła pokrewne: pręty mosiężne, alprazolam, Twardzina ]
[więcej w: boston terrier olx, difenhydramina, czym się różni osa od pszczoły ]

Tags: , ,

No Responses to “Czy zakupy oparte na wartości powinny uwzględniać ryzyko społeczne ad”

 1. Criss Cross says:

  [..] Odniesienie w tekscie do stomatologia estetyczna poznań[...]

 2. Krystian says:

  Sugeruje poczytać o nietolerancji i alergiach

 3. Lidia says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: dentysta w krakowie[...]

 4. Gabriel says:

  Dieta jest najważniejsza

 5. Nel says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu gabinet dentystyczny[...]

 6. Wiktor says:

  Pisane na kolanie

Powiązane tematy z artykułem: boston terrier olx czym się różni osa od pszczoły difenhydramina