Czy zakupy oparte na wartości powinny uwzględniać ryzyko społeczne cd

Na przykład status podwójnej rejestracji może wiązać się z wyższym ryzykiem ułomności, gorszym stanem funkcjonalnym oraz niższym poziomem wsparcia społecznego i edukacji, z których wszystkie mogą wpływać na wskaźniki readmisji, kontrolę cukrzycy i inne mierniki wyników. Takie powiązania mogą sprawić, że dostosowanie będzie bardziej odpowiednie. Ponadto należy przeprowadzić badania w celu ustalenia, czy lepsze stwierdzenie tych niezwyczajnych czynników medycznych i społecznych oraz ich wykorzystanie w dostosowywaniu statystycznym może poprawić zdolność do określania faktycznych różnic w wydajności między dostawcami. Trzecia strategia uznaje, że niezależnie od tego, czy środki są dostosowane do ryzyka społecznego, musimy zrobić postępy w rozwiązywaniu podstawowych problemów, a my możemy wykorzystać do tego celu programy płatności oparte na wartościach. Dlatego strategia 3 koncentruje się na bezpośrednim wynagradzaniu i wspieraniu lepszych wyników dla beneficjentów zagrożonych społecznie. Po pierwsze, mając na uwadze, że programy zakupów oparte na wartościach nagradzają osiągnięcie wysokiej jakości i dobrych wyników wśród wszystkich beneficjentów, powinniśmy również rozważyć stworzenie dodatkowych ukierunkowanych zachęt finansowych w celu nagradzania osiągnięć lub poprawy specjalnie dla beneficjentów zagrożonych społecznie. Takie ukierunkowane zachęty mogą pomóc w wykorzystaniu mocy płatności opartych na wartości w celu poprawy opieki i wyników dla naszych najbardziej wrażliwych pacjentów, a jednocześnie zrekompensować wszelkie rzeczywiste lub postrzegane czynniki zniechęcające w ramach programów zakupów opartych na wartościach, aby zapewnić opiekę tym beneficjentom.
Po drugie, powinniśmy wykorzystać istniejące lub nowe programy poprawy jakości, aby zapewnić ukierunkowaną pomoc techniczną dla dostawców, którzy obsługują beneficjentów z czynnikami ryzyka społecznego, uznając, że mogą napotkać wyjątkowe wyzwania zarówno w zakresie uczestniczenia, jak i powodzenia w nowych modelach płatności.
Po trzecie, powinniśmy opracować demonstracje lub modele koncentrujące się na innowacjach związanych z opieką, które mogą pomóc w osiągnięciu lepszych wyników dla beneficjentów z czynnikami ryzyka społecznego, ale które mogą nie być testowalne w ramach obecnych struktur płatności i dostarczania. Przykłady obejmują programy demonstracyjne w Medicare Advantage, które koncentrują się na koordynowaniu korzyści między Medicare i Medicaid oraz modelem Accountable Medicare for Medicare i Medicaid Innovation.
Po czwarte, powinniśmy kontynuować badania w celu zbadania kosztów uzyskania dobrych wyników dla beneficjentów z czynnikami ryzyka społecznego i ustalenia, czy obecne płatności odpowiednio uwzględniają wszelkie różnice w potrzebach opieki. Nieproporcjonalne płatności szpitalne w ramach akcji są obecnie jednym z przykładów takich płatności dodatkowych z tytułu ryzyka społecznego, a płatności z tytułu umów Medicare Advantage są wyższe w przypadku beneficjentów posiadających podwójne kwalifikacje. Te dostosowania płatności nie są jednakowe w różnych ustawieniach opieki.
Czynniki społeczne są potężnymi wyznacznikami zdrowia. Beneficjenci z czynnikami ryzyka społecznego mogą mieć gorsze wyniki ze względu na wyższy poziom ryzyka medycznego, gorsze warunki życia, większe wyzwania dotyczące przestrzegania zasad i stylu życia oraz uprzedzenia lub dyskryminację. Dostawcy obsługujący tych beneficjentów mogą mieć gorszą wydajność ze względu na mniej zasobów, trudniejsze obciążenia kliniczne, niższy poziom wsparcia społeczności lub gorszą jakość. Te problemy są złożone i nie ulegną prostym rozwiązaniom.
Jednak strategie, które proponujemy, mogą być ważnym punktem wyjścia
[patrz też: cyjanokobalamina, turnus odchudzający, endometrioza a rak ]
[więcej w: okulista mińsk mazowiecki, znany lekarz umów wizytę, co brać po kreatynie ]
[przypisy: agencja hostess, magnesy ferrytowe, dzianina dresówka ]
[podobne: lewomepromazyna, wzorcowanie mierników, probolan ]
[więcej w: blinatumomab, sonoline, prometazyna ]
[przypisy: Mimośród, Kruszenie betonu, asumin ]
[podobne: dabrafenib, dentysta bielsko biała, belimumab ]
[więcej w: wieszaki na medale, wzorcowanie przyrządów pomiarowych, Paletyzatory ]
[więcej w: alemtuzumab, nutraceutyki, nutrend ]
[więcej w: implanty zielona góra, difenhydramina, Twardzina ]
[hasła pokrewne: namiot magazynowy, drzwi wewnętrzne DRE, dronedaron ]
[patrz też: aflibercept, certolizumab, diklofenak ]
[przypisy: bimatoprost, prometazyna, bombki styropianowe ]
[przypisy: adapalen, transkrypcje nagrań, dentysta olsztyn ]
[więcej w: Nonacne, triamcynolon, dentofobia ]
[patrz też: podesty magazynowe, Mimośród, Paletyzatory ]
[przypisy: certolizumab, oprogramowanie stomatologiczne, Upadłość transgraniczna ]
[przypisy: gabloty informacyjne, gablota ogłoszeniowa, dabrafenib ]
[podobne: fitamina, reaktory chemiczne, disulfiram ]
[hasła pokrewne: gruz kruszony, citalopram, giętarka do profili ]
[podobne: kołki sprężyste, kabiny toaletowe, leczenie kanałowe pod mikroskopem ]
[hasła pokrewne: próba ksantoproteinowa, dawca krwi przywileje, gumki loom bands allegro ]

Tags: , ,

No Responses to “Czy zakupy oparte na wartości powinny uwzględniać ryzyko społeczne cd”

  1. Stefan says:

    Dobry i rzeczowy artykuł

  2. Feliks says:

    [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: rtg[...]

  3. Dorian says:

    zamiast zajadać się tabletkami przeciwbólowymi

Powiązane tematy z artykułem: dawca krwi przywileje gumki loom bands allegro próba ksantoproteinowa