Powtarzanie ACA bez wymiany – ryzyko dla amerykańskiej służby zdrowia ad

Twierdzą oni, że 2- lub 3-letnie opóźnienie wystarczy do opracowania, przekazania i wdrożenia rachunku zastępczego. Takie podejście polegające na uchyleniu najpierw i zastąpieniu później jest po prostu nieodpowiedzialne – i może powoli krwawić system opieki zdrowotnej, od którego wszyscy jesteśmy uzależnieni. (I choć nie skupiam się tutaj, działania wykonawcze mogą mieć podobne negatywne skutki dla naszego systemu opieki zdrowotnej.) Jeśli uchylenie z opóźnieniem zostanie wprowadzone, system opieki zdrowotnej będzie stał na skraju urwiska, powodując niepewność i w niektórych przypadkach zaczyna się natychmiastowa szkoda. Firmy ubezpieczeniowe mogą nie chcieć uczestniczyć w rynku ubezpieczeń zdrowotnych w 2018 r. Lub mogą znacznie podnieść ceny, aby przygotować się na zmiany w przyszłym roku lub dwóch, częściowo w celu uniknięcia winy za wszelkie niepopularne zmiany. Praktyki lekarzy mogą przestać inwestować w nowe podejścia do koordynacji opieki, jeśli Centrum Innowacji Medicare zostanie wyeliminowane. Szpitale mogą w krótkim czasie ograniczyć usługi i miejsca pracy w oczekiwaniu na wzrost nieskompensowanej opieki, która będzie wynikiem wycofania rozszerzenia Medicaid. Pracodawcy mogą musieć zmniejszyć podwyżki lub opóźnić zatrudnienie, aby planować szybszy wzrost kosztów opieki zdrowotnej bez obecnych zachęt oszczędnościowych. Ludzie z wcześniej istniejącymi warunkami mogą obawiać się utraty oszczędzającej życie opieki zdrowotnej, która może nie być dostępna i przystępna cenowo.
Ponadto nie ma gwarancji uzyskania drugiego głosowania w celu uniknięcia takiego urwiska, zwłaszcza w przypadku tak trudnego jak kompleksowa reforma systemu opieki zdrowotnej. Pomijając zakres reformy służby zdrowia – federalny budżet opieki zdrowotnej jest o 50% większy niż budżet Departamentu Obrony.3 Odłóżcie na bok, jak osobiście dotyka każdego Amerykanina – praktycznie każdego tygodnia dostaję listy od ludzi z pasją dzielących się tym, w jaki sposób ACA pracuje dla nich i o tym, jak możemy to poprawić. Uchylenie i zastąpienie jest chwytliwym zwrotem – prawda jest taka, że reforma systemu opieki zdrowotnej jest złożona, z wieloma powiązanymi fragmentami, więc cofnięcie niektórych może ją cofnąć.
Weźmy, na przykład, wcześniejsze warunki. Po raz pierwszy, z powodu ACA, osobom z wcześniej istniejącymi warunkami nie można odmówić pokrycia, odmówić świadczeń ani oskarżyć wygórowanych stawek. Na słowo przyjmuję mojego następcę: chce zachować ochronę dla 133 milionów Amerykanów z wcześniejszymi warunkami. Jednak republikanie w Kongresie chcą uchylić część ustawy dotyczącą odpowiedzialności indywidualnej. Początkowo sprzeciwiałem się tej idei republikańskiej, ale dowiedzieliśmy się z Massachusetts, że indywidualna odpowiedzialność, wraz z pomocą finansową, jest jedynym sprawdzonym sposobem na zapewnienie każdemu Amerykaninowi niedrogiego, prywatnego, indywidualnego ubezpieczenia. Utrzymanie ochrony dla osób z wcześniej istniejącymi warunkami bez konieczności ponoszenia indywidualnej odpowiedzialności kosztowałoby miliony Amerykanów ich zasięgu i spowodowałoby dramatyczny wzrost premii dla milionów więcej.4 Jest to tylko jeden z wielu złożonych kompromisów w reformie służby zdrowia.
Biorąc pod uwagę, że Republikanie muszą jeszcze opracować plan zastępczy i że nieprzewidziane wydarzenia mogą wyprzedzić planowaną agendę, nigdy nie będzie drugiego głosowania nad planem zastąpienia ACA, jeżeli zostanie ona uchylona.
[podobne: cyklopiroksolamina, alprazolam, kursy dla fizjoterapeutów ]
[patrz też: ropowica palca, lekarstwo w zębie leczenie kanałowe, stomatolog na nfz kraków ]
[więcej w: bruksizm, designerskie wieszaki, stomatolog opole ]
[hasła pokrewne: pirymetamina, anakinra, cyprofloksacyna ]
[hasła pokrewne: ekrany bezszwowe, flexagen, inhibitor korozji ]
[hasła pokrewne: utylizacja eternitu, cyjanokobalamina, kasetony świetlne ]
[więcej w: lewomepromazyna, transkrypcje nagrań, łokieć golfisty ]
[podobne: argol, słupki odgradzające, Azeloglicyna ]
[przypisy: Kre Alkalyn, ekrany bezszwowe, propolis ]
[podobne: dienogest, propolis, Białkomocz ]
[więcej w: aluminium 6082, hologramy na legitymację studencką, Oporniki granitowe ]
[więcej w: hericium, Corsodyl, aprepitant ]
[hasła pokrewne: polcortolon, przeciski pod drogami, niacynamid ]
[hasła pokrewne: blachodachówki gontopodobne, Twardzina, dzianina dresówka ]
[więcej w: wiązar dachowy, wypożyczalnia samochodów gdańsk lotnisko, niacynamid ]
[więcej w: implanty zębów Kraków, dabrafenib, cyklopiroksolamina ]
[podobne: disulfiram, fitamina, dzianina dresówka ]
[hasła pokrewne: Oporniki granitowe, ekrany bezszwowe, sonoline ]
[przypisy: dekspantenol, żeliwo szare, Mimośród ]
[przypisy: bisoprolol, Oporniki granitowe, agencja hostess ]
[patrz też: triamcynolon, donepezil, sprzątanie hal magazynowych ]
[podobne: dehydratacja krążków międzykręgowych leczenie, szynkowar allegro, olx gorzów ]

Tags: , ,

No Responses to “Powtarzanie ACA bez wymiany – ryzyko dla amerykańskiej służby zdrowia ad”

  1. Lord Nikon says:

    nauka i medycyna jest potrzebna

  2. Murmur says:

    [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: spalacze tłuszczu[...]

  3. Oliwia says:

    to nie jabłka, ażeby można je było spożywać w dowolnej ilości

Powiązane tematy z artykułem: dehydratacja krążków międzykręgowych leczenie olx gorzów szynkowar allegro