Red-State Medicaid Expansions – Achilles Heel of ACA Uchylenie

Ponieważ debata nad uchyleniem ustawy Affordable Care Act (ACA) zajmuje centralne miejsce w polityce USA, należy pamiętać, że prawo nie jest jedną polityką. Choć jest on powszechnie wyśmiewany przez swoich przeciwników jako monolityczny Obamacare , ACA jest wieloaspektowym prawem z kilkoma odrębnymi komponentami – subsydiowanymi giełdami ubezpieczeń zdrowotnych, indywidualnymi i pracowniczymi mandatami, regulacjami indywidualnego rynku ubezpieczeń, w tym zdefiniowanym pakietem podstawowych świadczeń, oraz Medicaid. ekspansja. Podczas gdy opozycja wobec kilku z tych elementów pozostaje prawie jednomyślna wśród konserwatystów – w szczególności mandaty i podejście do regulacji federalnych postrzegane jako uniwersalne – obraz jest bardziej zniuansowany, jeśli chodzi o ekspansję ubezpieczeń, w szczególności przez Medicaid. Oderwane od toczących się debat ideologicznych nad prawem, coraz więcej jest dowodów na korzyści płynące z rozwoju Medicaid. W dobie ubywania administracji Obamy, Rada Doradców Gospodarczych Białego Domu opublikowała raport opisujący osiągnięcia ACA, z których wiele wynika z ekspansji Medicaid: 12 milionów z 20 milionów ludzi, którzy zyskali zasięg dzięki ACA, zrobiło dzięki Medicaid. Dostęp do podstawowej opieki i leczenia chorób przewlekłych wzrósł, a tempo pomijania leków w celu zaoszczędzenia pieniędzy zmniejszyło się1-3. Ekspansja Medicaid doprowadziła do aż 1000 USD na osobę redukcji długów medycznych wysyłanych do kolekcji, a szpitale Widzimy, że ich nieprzydatne koszty spadają o 10 miliardów dolarów1. Być może najbardziej uderzający jest fakt, że Biały Dom oszacował – na podstawie ekstrapolacji z wcześniejszych badań dotyczących reformy służby zdrowia w Massachusetts w 2006 r. – że każdego roku ACA zaoszczędziło około 24 000 osób. rozszerzenie zasięgu.
Chociaż 19 stanów odmówiło wdrożenia rozszerzenia Medicaid, ta cecha prawa uzyskała więcej wsparcia na poziomie państwowym niż większość innych aspektów ACA. Mówiąc dokładniej, 13 państw wygranych przez Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w 2016 roku zdecydowało się na ekspansję Medicaid ACA od 2014 roku, a 16 krajów rozwiniętych jest obecnie prowadzonych przez gubernatorów republikańskich. Ostatnie statystyki z Centers for Medicare i Medicaid Services wskazują, że w państwach, które głosowały na Trump, 4,2 miliona więcej osób zapisano do Medicaid od sierpnia 2016 r. Niż w 2013 r. W rzeczywistości niektóre z tych stanów, takie jak Zachodnia Wirginia i Kentucky, doświadczyłem wśród największych proporcjonalnych wzrostów przy zapisywaniu do Medicaid w kraju. Kilku konserwatywnych gubernatorów (w tym wiceprezes i były gubernator Mike Pence z Indiany) podjęło własne podejście do ekspansji Medicaid, korzystając z prywatnych ubezpieczeń, rachunków oszczędnościowych, zwiększonego podziału kosztów i innych polityk. Skutki ekspansji Medicaid w tych czerwonych stanach mogą zapewnić cenny wgląd w politykę – i skutki dla zdrowia publicznego – reformy systemu opieki zdrowotnej.
Od 4 lat przeprowadzamy zweryfikowane badanie telefoniczne dorosłych osób o niskich dochodach w kilku stanach południowych (szczegóły w Dodatku uzupełniającym), porównując ubezpieczenie zdrowotne, wykorzystanie i postawy wobec reformy opieki zdrowotnej po ekspansji Medicaid w Arkansas i Kentucky z zasięgiem, użytkowaniem i postawami w Teksasie, które nie rozszerzyły Medicaid
[więcej w: endometrioza a rak, leki nadcisnieniowe wykaz, Fitolizyna ]
[patrz też: pediatra na telefon katowice, laryngolog bez skierowania, antybiotyki spis alfabetyczny ]
[hasła pokrewne: boston terrier olx, Opalescence, bezdechy nocne leczenie ]
[hasła pokrewne: nutraceutyki, difenhydramina, Leukocyturia ]
[patrz też: reaktory chemiczne, drzwi mroźnicze, bortezomib ]
[hasła pokrewne: monoderma, deska tarasowa modrzew syberyjski, kursy fizjoterapia ]
[hasła pokrewne: gabloty muzealne, wypożyczalnia samochodów gdańsk lotnisko, pręty mosiężne ]
[patrz też: utylizacja eternitu, bromazepam, srebro lokacyjne ]
[patrz też: ambroksol, anatomia palpacyjna, dentysta Lublin ]
[podobne: chirurgiczne usuwanie ósemek, niacynamid, Follixin ]
[przypisy: bimatoprost, obróbka miedzi, dienogest ]
[patrz też: Leukocyturia, anastrozol, belimumab ]
[więcej w: bromazepam, dentysta olsztyn, dienogest ]
[patrz też: Fitolizyna, kursy fizjoterapia, certolizumab ]
[hasła pokrewne: wbijanie pali, kursy fizjoterapia, utylizacja eternitu ]
[patrz też: cilostazol, donepezil, Upadłość transgraniczna ]
[przypisy: difenhydramina, propolis, bramki rozsuwane ]
[hasła pokrewne: anakinra, busulfan, alprazolam ]
[patrz też: dekstrometorfan, bisoprolol, flexagen ]
[więcej w: dentysta Lublin, Enterol, boston terrier olx ]
[hasła pokrewne: pręty mosiężne, alprazolam, Twardzina ]
[hasła pokrewne: boston terrier olx, difenhydramina, czym się różni osa od pszczoły ]

Tags: , ,

No Responses to “Red-State Medicaid Expansions – Achilles Heel of ACA Uchylenie”

 1. Oliver says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu transport medyczny[...]

 2. Tymoteusz says:

  A ja mam swoje zdanie i wiem najlepiej

 3. Anna says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: boli ząb[...]

 4. Chocolate Thunder says:

  Co roku co innego pisza

Powiązane tematy z artykułem: boston terrier olx czym się różni osa od pszczoły difenhydramina