The 21st Century Cures Act – Widok z NIH

Ustawa o lekarstwach, oficjalnie znana jako HR 34 lub 21st Century Cures Act, przeszła w przeważającej części w amerykańskiej Izbie Reprezentantów i Senatu w dniach słabnięcia 114. Kongresu i została podpisana przez prezydenta Baracka Obamę 13 grudnia 2016 r. Ważący prawie 1000 stron ten dwupartyjny projekt ustawy jest owocem lat ciężkiej pracy prawodawców republikańskich i demokratycznych, we współpracy z wieloma różnymi interesariuszami. Podobnie jak w przypadku każdego przełomowego aktu prawnego, złożone negocjacje poprzedzające jego przejście były trudne i intensywne. Jednak ostateczne zapisy są warte zapowiedzi, w tym zwiększenie wsparcia dla wysiłków podejmowanych przez państwo w celu zwalczania nadużywania opiatów, nowych kroków mających na celu poprawę usług w zakresie zdrowia psychicznego oraz ważnych zmian wpływających na Food and Drug Administration i National Institutes of Health (NIH). Tutaj koncentrujemy się na aspektach ustawy o lekarstwach, które są bezpośrednio związane z misją NIH – środki, które zapewnią agencji kluczowe narzędzia i zasoby umożliwiające rozwój badań biomedycznych w całym spektrum, od podstawowych, opartych na ciekawości badań do zaawansowanych badań klinicznych obiecujących nowe terapie. Wpływając na wszystkich, od badaczy po uczestników badań, po pacjentów cierpiących na różne schorzenia, środki te zmniejszą biurokratyczną biurokrację, która spowolni postęp nauki, zwiększy wymianę danych i ochronę prywatności dla wolontariuszy badawczych, poprawi wsparcie dla następnej generacji badaczy biomedycznych, nawołuje NIH rozszerza swoje wysiłki w celu zapewnienia włączenia różnych populacji i zapewnia NIH z dodatkowym dodatkowym funduszem w ciągu 10 lat na kluczowe inicjatywy w zakresie biomedycyny.
Niektóre kluczowe środki ograniczają biurokrację. Polityki generowane w najlepszych intencjach mają czasem poważne negatywne konsekwencje dla badań. Dwie niepotrzebnie przeszkadzające polityki zostały cofnięte przez Ustawę o lekarstwach – jeden dotyczący papierkowej roboty, a drugi spotkań naukowych.
Pierwsza, ironicznie zatytułowana Paperwork Reduction Act 2 została uchwalona, gdy Internet powstał, a papier nadal rządził. Jego celem było ograniczenie zdolności rządu do żądania od Amerykanów wypełniania nieskończonych formularzy, zwłaszcza gdy te formularze były wymagane do otrzymania usług lub świadczeń rządowych. Zminimalizowanie niepotrzebnej papierkowej roboty i biurokracji jest godnym podziwu celem. Jednak w odniesieniu do badań biomedycznych, prawo wymaga wielu poziomów przeglądu rządowego i publicznych komentarzy na temat dowolnego zestawu pytań, które naukowcy z NIH proponują, aby zapytać 10 lub więcej osób w badaniu naukowym wspieranym przez kontrakty, program badań wewnątrzlaboratoryjnych i wiele innych. umowy o współpracy. Proces ten rzadko powoduje zmiany merytoryczne, ale średnio opóźnia rozpoczęcie badań średnio o 9 miesięcy – odstraszające osoby badane, zwłaszcza stażystów, przed podjęciem ważnych badań. Poprzez ustawę o lekarstwach prawodawcy uwolnili już naukę od tej biurokracji, eliminując wymogi ustawy o ograniczaniu papierkowej dokumentacji dla badań NIH – krok, który pomoże przyspieszyć rozpoczęcie badań i generowanie nowej wiedzy.
Drugi główny środek redakcyjny ustawy Cures zapewnia bardzo potrzebne zwolnienie z ograniczeń w zakresie wspierania spotkań naukowych
[więcej w: cyjanokobalamina, pirymetamina, dom starcow ]
[patrz też: pediatra na telefon katowice, laryngolog bez skierowania, antybiotyki spis alfabetyczny ]
[więcej w: boston terrier olx, Opalescence, bezdechy nocne leczenie ]
[więcej w: nutraceutyki, difenhydramina, Leukocyturia ]
[patrz też: reaktory chemiczne, drzwi mroźnicze, bortezomib ]
[podobne: monoderma, deska tarasowa modrzew syberyjski, kursy fizjoterapia ]
[przypisy: gabloty muzealne, wypożyczalnia samochodów gdańsk lotnisko, pręty mosiężne ]
[przypisy: utylizacja eternitu, bromazepam, srebro lokacyjne ]
[przypisy: ambroksol, anatomia palpacyjna, dentysta Lublin ]
[przypisy: chirurgiczne usuwanie ósemek, niacynamid, Follixin ]
[podobne: bimatoprost, obróbka miedzi, dienogest ]
[przypisy: Leukocyturia, anastrozol, belimumab ]
[patrz też: bromazepam, dentysta olsztyn, dienogest ]
[hasła pokrewne: Fitolizyna, kursy fizjoterapia, certolizumab ]
[patrz też: wbijanie pali, kursy fizjoterapia, utylizacja eternitu ]
[więcej w: cilostazol, donepezil, Upadłość transgraniczna ]
[przypisy: difenhydramina, propolis, bramki rozsuwane ]
[przypisy: anakinra, busulfan, alprazolam ]
[podobne: dekstrometorfan, bisoprolol, flexagen ]
[więcej w: dentysta Lublin, Enterol, boston terrier olx ]
[patrz też: pręty mosiężne, alprazolam, Twardzina ]
[hasła pokrewne: boston terrier olx, difenhydramina, czym się różni osa od pszczoły ]

Tags: , ,

No Responses to “The 21st Century Cures Act – Widok z NIH”

 1. Aurelia says:

  Mi lekarz zalecił zmianę diety i stosowanie dużo antyoksydantów, polecił wyciąg z modrzewia dahurskiego z witaminą c oraz więcej ruchu

 2. Murmur says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: ortodonta bielsko-biała[...]

 3. Kinga says:

  lekarze stwierdzili u mnie niedoczynnosć ciąży przepisali leki

 4. Old Orange Eyes says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: biegunka u niemowlaka[...]

 5. Cross Thread says:

  Zawsze w takich artykułach dot. raka lekarze obwiniają pacjentów

 6. Leo says:

  [..] Cytowany fragment: usg 4d opole[...]

 7. Anna says:

  Jestem w ciąży

Powiązane tematy z artykułem: boston terrier olx czym się różni osa od pszczoły difenhydramina