Widok z linii frontu – Perspektywy lekarzy na temat uchylenia ACA ad

Ankieta przeprowadzona w Kaiser Family Foundation, przeprowadzona po wyborach, która wykorzystała opcje pytań i odpowiedzi podobne do tych w naszej ankiecie pokazała, że 26% ogółu społeczeństwa chce uchylenia prawa w całości4. Zapytani o aspekty ACA, jakie obecnie istnieją, lekarze, z którymi przeprowadziliśmy ankietę, prawie powszechnie poparli przepisy rynku ubezpieczeniowego, które zakazują towarzystwom ubezpieczeniowym zaprzeczania pokryciu lub obciążaniu wyższych cen na podstawie wcześniejszych warunków (95,1% stwierdziło, że zakaz był . bardzo ważne lub nieco ważne dla poprawy zdrowia populacji USA). Istniało również silne poparcie dla innych kluczowych przepisów prawa, w tym umożliwienie młodym dorosłym pozostania w planie ubezpieczenia ich rodziców do 26 roku życia (87,6%), zapewniając ulgi podatkowe małym firmom (90,8%) i ulgi podatkowe dla osób fizycznych (75,2%) i rozszerzenie Medicaid (72,9%). Mniejsza część – nieco mniej niż połowa – faworyzowała podatki dla osób, które nie wykupują ubezpieczenia (49,5%).
Zarówno wśród lekarzy, jak i ogółu społeczeństwa istnieje duża rozbieżność w poparciu przepisów, które pozwalają ludziom uzyskać ubezpieczenie bez poszanowania istniejących warunków i mechanizmów gwarantujących, że zarówno osoby zdrowe, jak i chore, podejmą ubezpieczenie.4 Wyniki te wskazują na istotną potrzebę edukowanie pracowników służby zdrowia i społeczeństwa na temat zasadniczej nierozerwalności tych przepisów: polityka, która nie dotyczy niekorzystnej selekcji, prowadziłaby do zwiększonych i niemożliwych do utrzymania kosztów ubezpieczenia zdrowotnego.
Odpowiedzi ankiet PCP dotyczące potencjalnej reformy zdrowia. Wykres pokazuje odsetek lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, którzy zgadzają się lub zdecydowanie zgadzają się, że potencjalne podejścia do przyszłej reformy systemu zdrowia poprawiłyby stan zdrowia populacji USA.
Chociaż tylko 15% PCP chce uchylić ACA, prawie trzy czwarte (73,8%) opowiada się za wprowadzeniem zmian do prawa. Lekarze zareagowali najkorzystniej na propozycje dotyczące polityki, które mogą zwiększyć wybór dla konsumentów, takie jak stworzenie opcji publicznej przypominającej Medicare, aby konkurować z prywatnymi planami, zapewniając ulgi podatkowe, aby umożliwić osobom, które kwalifikują się do Medicaid, wykupienie prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego i zwiększenie wykorzystania rachunki oszczędnościowe (patrz wykres). Lekarze zareagowali najbardziej negatywnie na politykę, która przełożyłaby na konsumentów dodatkowe koszty dzięki planom zdrowotnym podlegającym odliczeniu. Mniej niż połowa z nich opowiedziała się za propozycjami zmniejszenia przepisów dotyczących rynku ubezpieczeniowego (poprzez umożliwienie towarzystwom ubezpieczeniowym sprzedaży poprzez linie państwowe), wymagała od państw rozszerzenia Medicaid lub rozszerzenia Medicare na osoby dorosłe w wieku od 55 do 64 lat.
W ciągu najbliższych kilku miesięcy kraj rozpocznie kolejną poważną debatę na temat przyszłości amerykańskiej polityki zdrowotnej. Według najnowszych szacunków, ubezpieczenie zdrowotne prawie 30 milionów osób może być zagrożone, jeśli krytyczne elementy ACA zostaną zniesione, a rynek ubezpieczeń grupowych zostanie zakłócony.5 Jako że politycy rozważają zmiany w ACA, mogą rozważyć opinie PCP, biorąc pod uwagę ich wyjątkową rolę w amerykańskim systemie opieki zdrowotnej. Stwierdziliśmy, że PCP mocno popierają kluczowe elementy ACA, które umożliwiają osobom fizycznym uzyskanie ochrony ubezpieczeniowej, a także bardzo nieliczne wsparcie uchylające prawo.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 25 stycznia 2017 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Oddziału Ogólnej Medycyny Wewnętrznej, Johns Hopkins School of Medicine, Baltimore (CEP); Departament Medycyny, Massachusetts General Hospital, Boston (KA); oraz Wydział Ogólnej Medycyny Wewnętrznej, University of Pennsylvania Perelman School of Medicine, Philadelphia (DG).

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1
[więcej w: Fitolizyna, pirymetamina, przeglądarka skierowania na leczenie uzdrowiskowe ]
[podobne: rhizoma, masaż leczniczy wrocław, przeglądarka skierowania na leczenie uzdrowiskowe ]
[przypisy: atropina, wdrożenia magento, Mimośród ]
[podobne: szamba betonowe bielsko biała, kabiny toaletowe, Kabiny Sanitarne ]
[podobne: bombki styropianowe, cyklofosfamid, dentysta bielsko ]
[przypisy: sklerodermia, wdrożenia magento, prometazyna ]
[przypisy: czerniak złośliwy rokowania, alprazolam, hericium ]
[przypisy: atropina, flexagen, prometazyna ]
[patrz też: obróbka miedzi, boldenone, bimatoprost ]
[podobne: amiodaron, namiot magazynowy, blachodachówka gontopodobna ]
[przypisy: benfotiamina, triamcynolon, młyny kulowe ]
[podobne: alprazolam, gabloty informacyjne, adapalen ]
[patrz też: citalopram, diklofenak, chirurgiczne usuwanie ósemek ]
[podobne: czerniak złośliwy rokowania, oprogramowanie stomatologiczne, teosyal ]
[przypisy: wdrożenia magento, gabloty muzealne, nutraceutyki ]
[podobne: dentofobia, hologramy els, bezdechy nocne leczenie ]
[więcej w: pale fundamentowe, mechanizm zwrotniczy, dentysta bielsko biała ]
[podobne: voluson, pompy lakiernicze, blachodachówki gontopodobne ]
[patrz też: asumin, metamina, przeszczep chondrocytów ]
[podobne: dzianina dresówka, celiprolol, Choroba Perthesa ]
[patrz też: Paletyzatory, aluminium 6082, ambroksol ]
[więcej w: czerniak złośliwy rokowania, antybiotyki spis alfabetyczny, okulista mińsk mazowiecki ]

Tags: , ,

No Responses to “Widok z linii frontu – Perspektywy lekarzy na temat uchylenia ACA ad”

 1. Natural Mess says:

  Mojej siostrze, w wieku 10 lat usunęli wyrostek

 2. Wheels says:

  Article marked with the noticed of: kulturystyka[...]

 3. Sara says:

  Dobry i rzeczowy artykuł

 4. Alexander says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: firma cateringowa[...]

 5. Diana says:

  Popytajcie lekarzy na oddziałach onkologicznych

Powiązane tematy z artykułem: antybiotyki spis alfabetyczny czerniak złośliwy rokowania okulista mińsk mazowiecki